O mně

S Hormonální jógou (HJT) jsem se setkala již před mnoha lety, ale prošla kolem mě bez povšimnutí. Zabývala jsem se v té době především cvičeními a terapiemi, se kterými pracuji doteď. Prvotní záměr byl vždy pomoci sama sobě (více na www.poslouchejse.cz).

Vše má v našem životě to správné načasování a tak jsem dostala další příležitost na podzim 2015. Rozhodla jsem se, že si najdu „něco“ jen pro sebe. První, co na mě vyskočilo na internetu byla HJT. Na semináři jsem se naučila sestavu a od té doby jí cvičím 3-4x týdně.

Byla jsem překvapená, co všechno se v mém těle začalo dít, přenastavovat, měnit. Všechno nebylo zrovna příjemné, ale z ostatních terapií vím, že to tak bývá. Prostudovala jsem důkladně celou knihu od paní Dinah Rodrigues a dospěla k tomu, že se chci stát certifikovanou lektorkou a předávat tuto úžasnou terapii i dalším ženám.

V červnu 2016 Dinah poprvé přijela do Prahy a já jsem měla tu čest se kurzu s ní účastnit a zažít výuku a energii této 90-ti leté dámy.

Tato terapie pěkně zapadla do mého celostního přístupu práce s lidmi, zejména ženami. Pomohla mi rozšířit a upevnit spojení s mou vnitřní ženou, více přihlížet na ženskou cykličnost a hladiny hormonů :-)…prostě být co nejvíc spokojená.

Jsem tu, abych pomohla i Vám

Marcela

Nenašly jste kurz ve svém městě? Ráda přijedu a kurz uspořádám. Stačí mě kontaktovat.